Tuan Haji Mohd Saad Bin Haji Din

Tuan Haji Mohd Saad Bin Haji Din

Timbalan Pendaftar Kanan
msaad@usm.my 04-653 6070
Encik Mohd Zulkarnain Mohamad Tajulariffin

Encik Mohd Zulkarnain Mohamad Tajulariffin

Ketua Penolong Pendaftar
zulkarnain@usm.my 04-653 6084
Encik Mohd Amirullah Bin Zainal Abidin

Encik Mohd Amirullah Bin Zainal Abidin

Ketua Penolong Pendaftar
amirullah@usm.my 04-653 6074
Puan Habibah Binti Mohamad

Puan Habibah Binti Mohamad

Ketua Penolong Pendaftar
habibahm@usm.my 04-653 6075
Puan Norazreen Binti Razak

Puan Norazreen Binti Razak

Penolong Pendaftar Kanan
rgazreen@usm.my 04-653 6088
Puan Siti Aishah Binti Abdul Raffar

Puan Siti Aishah Binti Abdul Raffar

Penolong Pendaftar Kanan
sitiaishahraffar@usm.my 04-653 6096
Puan Rozie Aniza Kartini Binti Che Ghani

Puan Rozie Aniza Kartini Binti Che Ghani

Penolong Pendaftar Kanan
rozie@usm.my 04-653 2422
Puan Siti Hajar Binti Mohd Sani

Puan Siti Hajar Binti Mohd Sani

Penolong Pendaftar Kanan
sitihajarms@usm.my 04-653 6105
Encik Muhammad Fariz Bin Ahmad Ali

Encik Muhammad Fariz Bin Ahmad Ali

Penolong Pendaftar Kanan
fariz@usm.my 04-653 6077
Encik Erman Kamal Mustafa Kamal

Encik Erman Kamal Mustafa Kamal

Penolong Pendaftar
erman@usm.my 04-653 6087
Puan Umi Shuhada Jaafar

Puan Umi Shuhada Jaafar

Pegawai Teknologi Maklumat
umishuhada@usm.my 04-653 2734
Puan Nur Syazana Atiqah Nor Adzam

Puan Nur Syazana Atiqah Nor Adzam

Perangkawan
syazana.atiqah@usm.my 04-653 6076
Cik Hazwani ABdul Karim

Cik Hazwani ABdul Karim

Penolong Pendaftar
wani.karim@usm.my 04-653 6095
Puan Norazlinda Muda

Puan Norazlinda Muda

Pegawai Psikologi
m.azlinda@usm.my 04-653 6094
Puan Chuah Beng Hoon

Puan Chuah Beng Hoon

Pembantu Tadbir Kanan
beng_hoon@usm.my 04-653 6252
Encik Ahmad Zuri Makhtar

Encik Ahmad Zuri Makhtar

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
ahmadzuri@usm.my 04-653 6079
Encik Mohd Rahimi Abdullah

Encik Mohd Rahimi Abdullah

Penolong Pegawai Tadbir
mohdrahimi@usm.my 04-653 6085
Puan Siti Nurziaty Chin Abdullah

Puan Siti Nurziaty Chin Abdullah

Penolong Pegawai Tadbir
snurziaty@usm.my 04-653 6168
Puan Norkarimah Kamarudin

Puan Norkarimah Kamarudin

Penolong Setiausaha Pejabat
norkarimah@usm.my 04-653 6071
Puan Anati Mohd Hamidi

Puan Anati Mohd Hamidi

Penolong Pegawai Tadbir
anati@usm.my 04-653 6101
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960